آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 113
تعداد نوشته ها : 2
تعداد نظرات : 0

پیام‌رسان تلگرام (Telegram) یک سرویس پیام‌رسان مبتنی بر رایانش ابری است.نرم افزار تلگرام در ایران بسیار محبوب است و هم اکنون بیش از 40.000.000 میلیون کاربر ایرانی در این سامانه عضو و فعال هستند و هر روز به تعداد استفاده کنندگان آن اضافه میشود ، فعالیت بسیار زیاد کاربران ایرانی در نرم افزار تلگرام ، این نرم افزار پیام رسان را به پایگاه بسیار مناسبی برای معرفی و تبلیغات کسب و کارها و رشد و معرفی آنها تبدیل کرده است.

 

1396/4/16 3:48 بعد از ظهر
(0) نظر
ادامه مطلب

HPL  کـــه مخفف High Pressure Laminate   است، نـام صفحاتی می باشد که از ترکیب لایه های سلولزی و رزینهای فنولیک به وجود می آید. این ترکیب پس از قرار گرفتن در دمای بالای c°108 و فشار bar80 تبدیل به صفحاتی محکم با مشخصات فنی ویژه می گردد که در ادامه مورد اشاره قرار خواهند گرفت.
سطوح نهایی این صفحات توسط لایه های رنگین و پوشش ضد خش پوشانده می شود. صفحات HPL کاربرد های وسیعی در زمینه های گوناگون دارند.
این صفحات از ضخامت mm 3/0 تا  mm26 تولید می گردند و HPL مورد استفاده در سیستم کابینت و کابینهای بهداشتی دارای ضخامـــت mm 12 می باشد.

 

 
1396/4/16 3:33 بعد از ظهر
(0) نظر
ادامه مطلب
seowave
خوش آمدید
مجموعه موج سئو ، از کارشناسان تحصیل کرده و متخصصین حوزه وب تشکیل شده و این سایت مجموعه ای از تجارب و مقاله های کاربردی در حوزه سئو بصورت انگلیسی و پارسی بوده و به صورت یکجا جمع آوری شده است. سعی شده است تمام نیازهای کاربران در حوزه سئو ، بهینه سازی سایت ، افزایش رتبه سایت در گوگل ،افزایش فروش و بازاریابی دیجیتال در وب سایت موج سئو به سرعت و با دقت پاسخ داده شود.
X